Czarter jachtów

Nowe żeglarstwo zaprasza na czarter najnowocześniejszych jachtów w Wielkopolsce!

Jachty dostępne w godzinach 10:00 – 18:00, po wcześniejszej rezerwacji.

 

Rezerwacja czarteru: 693 282 142

Adres przystani:

Marina Hotel Kaskada ul. Międzyzdrojska 37, Poznań Jezioro Kierskie.

 

INFO/JACHTY

Stworzyliśmy flotę nowoczesnych jachtów czarterowo-szkoleniowych, tak abyś mógł cieszyć się wiatrem we włosach, nie tylko w czasie urlopu na mazurach. Nasze jachty posiadają certyfikaty bezpieczeństwa oraz środki asekuracyjne dla wszystkich członków załogi, również dla dzieci. Do czarteru jachtu wymagany jest patent żeglarza jachtowego. Zapraszamy przy bezdeszczowej pogodzie od 10:00 do 18:00. Nie możemy Ci obiecać, że jacht będzie dostępny od ręki, dlatego prosimy o wcześniejszy kontakt rezerwacyjny.

Mariner 24 (1 jacht, załoga max. 8 osób) nowoczesna i sprawdzona konstrukcja wykorzystywana do czarterów i szkoleń na całym świecie. Jacht kabinowy posiadający przestronny kokpit, wygodny pokład sprzyjający opalaniu się, obszerne wnętrze i rewelacyjne właściwości nautyczne. Zbudowany według najnowszych standardów, wszystkie liny sprowadzone do kokpitu, relingi zwiększające bezpieczeństwo, łatwy dostęp do silnika i otwarta rufa.

Sigma Club (7 jachtów, załoga max. 6 osób) nasz flagowy model, jacht nowej generacji. Konstrukcja bardzo prosta i dająca wiele frajdy z żeglowania. Jacht idealny do kilkugodzinnej przygody.

CENY CZARTERU

Zapraszamy na pokład! Reprezentujemy Nowe Żeglarstwo, w cenie czarteru przygotujemy dla Ciebie jacht, a po powrocie wszystko złożymy. Dostajesz jacht z postawionymi żaglami, posprzątany i gotowy do zabawy.

Chcesz poczuć wiatr we włosach a nie masz uprawnień? Zdobądź uprawnienia w naszej Akademii lub wyrusz w rejs ze sternikiem Nowego Żeglarstwa. Koszt pływania ze sternikiem to dodatkowo 30 zł/h.

Długość czarteru Godzina Do 3 godzin Cały dzień
Sigma Club 50 zł 100 zł 200 zł
Mariner 24 80 zł 200 zł 360 zł

KARNETY

Żegluj z Nami przez cały sezon! Poznaj ofertę karnetów na czarter jachtów floty Nowego Żeglarstwa.

Karnet możesz kupić na terenie Mariny przy okazji czarteru jachtu.

 

NASZA PRZYSTAŃ

Marina Kaskada to fantastyczne miejsce na wypoczynek blisko wody i natury. Znajdziesz tutaj boiska do siatkówki plażowej, strzeżone kąpielisko, sprzęt wodny (rowery, kajaki, łodzie) beach bar, piękną plaże. To wszystko tylko 15 minut od centrum Poznania. Nie zastanawiaj się dłużej odwiedz nas i ciesz się słońcem i wodą, wiatrem i zrób sobie wakacje. Baw się razem z Nami!