Czarter jachtów

Hotel Kaskada

 

ul. Międzyzdrojska 37, 60-456

Poznań

 

godziny otwarcia: codziennie 10 -18.

 

mail: poznan@nowezeglarstwo.pl

 

tel: 693 282 142

Posir Łazienki

 

ul. Bilskiego 7, 62-430

Powidz

 

godziny otwarcia: weekendy 10 -18.

 

mail: powidz@nowezeglarstwo.pl

 

tel: 723 282 142

INFO/REZERWACJA

Stworzyliśmy flotę nowoczesnych jachtów czarterowo-szkoleniowych, tak abyś mógł cieszyć się wiatrem we włosach, nie tylko w czasie urlopu na Mazurach. Nasze jachty posiadają certyfikaty bezpieczeństwa oraz środki asekuracyjne dla wszystkich członków załogi, również dla dzieci. Zapraszamy przy bezdeszczowej pogodzie od 10:00 do 18:00. Nie możemy Ci obiecać, że jacht będzie dostępny od ręki, dlatego prosimy o wcześniejszą rezerwację.

Do Twojej dyspozycji system rezerwacji umożliwiający czarter jachtów online dostępny 24/7. System umożliwia Ci podgląd dostępnych jachtów na 7 dni do przodu. Jacht to kolumna, kolumny zaznaczone na szaro oznaczają, że jacht w danych godzinach jest już zarezerwowany. System jest jedynym narzędziem do czarteru jachtów. Rezerwację telefoniczne będą przyjmowane tylko na dzień bieżący.

Zasady korzystania z systemu:

1. Najedź na wybrane godziny czarteru na wybranym akwenie.

2. Kliknij przycisk rezerwuj, podaj swoje dane i przejdź dalej.

3.Opłać rezerwację w kwocie 50 zł. Jeżeli chciałbyś wypożyczyć jacht ze sternikiem/instruktorem, wpisz taką informację w polu „uwagi” Resztę opłaty za czarter dokonasz bezpośrednio przed czarterem na przystani gotówką.

4.Na podany adres mail przyślemy potwierdzenie rezerwacji. Rezerwację możesz anulować klikając w link z maila.

5.Anulowanie rezerwacji do 24 godzin przed planowanym czarterem przenosi Twoją wpłatę na kolejny wybrany przez Ciebie czarter. Na adres mailowy otrzymasz jednorazowy kod rezerwacyjny, który musisz wpisać przy kolejnej rezerwacji.

6.Anulowanie w okresie poniżej 24 godzin przed planowanym czarterem powoduję brak możliwości przeniesienia wpłaty/lub zwroty opłaty rezerwacyjnej.

7.Do czarteru jachtów wymagany patent żeglarza jachtowego i/lub umiejętności prowadzenia jachtów i znajomość etykiety i dobrej praktyki żeglarskiej.

W razie jakichkolwiek pytań lub ewentualnych problemów z użytkowaniem systemu prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do dyspozycji telefonicznej codziennie w godzinach 10-18.

JACHTY

Mariner 24 (baza Poznań, załoga max. 8 osób) nowoczesna i sprawdzona konstrukcja wykorzystywana do czarterów i szkoleń na całym świecie. Jacht kabinowy posiadający przestronny kokpit, wygodny pokład sprzyjający opalaniu się, obszerne wnętrze i rewelacyjne właściwości nautyczne. Zbudowany według najnowszych standardów, wszystkie liny sprowadzone do kokpitu, relingi zwiększające bezpieczeństwo, łatwy dostęp do silnika i otwarta rufa.

Sigma Club (baza Poznań i Powidz, załoga max. 6 osób) nasz flagowy model, jacht nowej generacji. Konstrukcja bardzo prosta i dająca wiele frajdy z żeglowania. Jacht idealny do kilkugodzinnej przygody.

 

Zapraszamy na pokład! Reprezentujemy Nowe Żeglarstwo, w cenie czarteru przygotujemy dla Ciebie jacht, a po powrocie wszystko złożymy. Dostajesz jacht z postawionymi żaglami, posprzątany i gotowy do zabawy.

Chcesz poczuć wiatr we włosach a nie masz uprawnień? Zdobądź uprawnienia w naszej Akademii lub wyrusz w rejs ze sternikiem Nowego Żeglarstwa. Koszt pływania ze sternikiem to dodatkowo 30 zł/h.

Długość czarteru Godzina Do 3 godzin Cały dzień
Sigma Club 50 zł 100 zł 200 zł
Mariner 24 80 zł 200 zł 360 zł