Czarter jachtów

Nowe żeglarstwo zaprasza na czarter najnowocześniejszych jachtów w Wielkopolsce!

 

Od sezonu 2018 posiadamy dwie bazy żeglarskie:

Jezioro Kierskie, Hotel Marina Kaskada ul. Międzyzdrojska 37, Poznań

Jezioro Powidzkie, Ośrodek Łazienki ul. Bilskiego 7, Powidz

Zapraszamy rezydentów i armatorów do cumowania swoich łodzi i jachtów.

Oferujemy czarter najnowszych jachtów żaglowych. Dysponujemy flotą 11. jachtów otwartopokładowych Sigma Club oraz jacht kabinowy Mariner 24.

Świadczymy również kompleksowe usługi cumowania, zimowania i przygotowania jachtów.

 

INFO/JACHTY

Stworzyliśmy flotę nowoczesnych jachtów czarterowo-szkoleniowych, tak abyś mógł cieszyć się wiatrem we włosach, nie tylko w czasie urlopu na Mazurach. Nasze jachty posiadają certyfikaty bezpieczeństwa oraz środki asekuracyjne dla wszystkich członków załogi, również dla dzieci. Do czarteru jachtu wymagany jest patent żeglarza jachtowego. Zapraszamy przy bezdeszczowej pogodzie od 10:00 do 18:00. Nie możemy Ci obiecać, że jacht będzie dostępny od ręki, dlatego prosimy o wcześniejszy kontakt rezerwacyjny.

Mariner 24 (baza Poznań, załoga max. 8 osób) nowoczesna i sprawdzona konstrukcja wykorzystywana do czarterów i szkoleń na całym świecie. Jacht kabinowy posiadający przestronny kokpit, wygodny pokład sprzyjający opalaniu się, obszerne wnętrze i rewelacyjne właściwości nautyczne. Zbudowany według najnowszych standardów, wszystkie liny sprowadzone do kokpitu, relingi zwiększające bezpieczeństwo, łatwy dostęp do silnika i otwarta rufa.

Sigma Club (baza Poznań i Powidz, załoga max. 6 osób) nasz flagowy model, jacht nowej generacji. Konstrukcja bardzo prosta i dająca wiele frajdy z żeglowania. Jacht idealny do kilkugodzinnej przygody.

 

CENY CZARTERU

Zapraszamy na pokład! Reprezentujemy Nowe Żeglarstwo, w cenie czarteru przygotujemy dla Ciebie jacht, a po powrocie wszystko złożymy. Dostajesz jacht z postawionymi żaglami, posprzątany i gotowy do zabawy.

Chcesz poczuć wiatr we włosach a nie masz uprawnień? Zdobądź uprawnienia w naszej Akademii lub wyrusz w rejs ze sternikiem Nowego Żeglarstwa. Koszt pływania ze sternikiem to dodatkowo 30 zł/h.

Długość czarteru Godzina Do 3 godzin Cały dzień
Sigma Club 50 zł 100 zł 200 zł
Mariner 24 80 zł 200 zł 360 zł