Black Friday!

nowe żeglarstwo

Black Friday - żegluj z najlepszej cenie! Promocje do ponad 20 %.

Promocja trwa do poniedziałku 26 listopada 2018 lub wyczerpania oferty.

Zainteresowany? Masz pytania? Napisz do nas na  akademia@nowezeglarstwo.pl

 

Karnet na czarter jachtów Sigma Club - daje Ci możliwość zabawy flotą naszych jachtów przez cały sezon, od kwietnia do końca października! Karnet możesz wykorzystać w naszych bazach w Poznaniu i Powidzu.

Promocyjny cennik karnetów na sezon 2019. ilość karnetów w promocji ograniczona.

  • Karnet Sigma Club 20h - 350 zł (cena regularna 450 zł)

  • Karnet Sigma Club 50h - 700 zł (cena regularna 900 zł)

  • Karnet Sigma Club 100h - 1300 zł (cena regularna 1500 zł)

Szkolenia żeglarskie - cena specjalna na organizowane przez nas szkolenia żeglarskie do wykorzystania w sezonie 2019. Szkolenia prowadzimy przez cały sezon, więc z pewnością znajdziesz odpowiedni termin. Potwierdzenie zakupu otrzymasz w postaci vouchera, który nie jest imienny i może stanowić idealną opcję na prezent. Termin wykorzystania szkolenia obowiązuje przez cały sezon. Ty decydujesz kiedy usiądziesz za sterem naszych jachtów.

Koszt szkolenia to 800 zł (cena regularna 900 zł) zostały tylko 4 miejsca!

Rejsy morskie

W terminie 12-19 grudnia organizujemy rejs na 14 metrowym jachcie Oceanis 45 z 2017 roku, pływającym pod polską banderą. Jacht ten jest perfekcyjnie wyposażony - 10 wygodnych miejsc do spania, 4 łazienki, elektryczne kabestany, lodówkę, zamrażarkę i panele słoneczne. Płyniemy w formulę rejsu stażowo-rekreacyjnego z doświadczonym instruktorem z naszej Akademii. W czasie tygodniowego rejsu będziemy odwiedzać ciekawe porty, poznawać nowe miejsca, nawigować, manewrować.

Cena miejsca w kajucie: 1300 zł zmiast 1600 zł. Zostały 3 miejsca!

Zapraszamy także na dobrze Wam znane jachty Sigma w wersji Ocean. Gwarantują niesamowitą frajdę z żeglowania. Posiadają dodatkowe żagle sztormowe oraz genakera i trapezy do balastowania! Do tego ciągle słońce, idealny wiatr i najpiękniejsze widoki widziane z pokładu. W planie wyjazdu codziennie żeglowanie rekreacyjne lub regatowe w ciągu dnia oraz zwiedzanie wyspy i wspólne wypady na miasto po zejściu z wody. Idealna opcja na event firmowy lub aktywny spędzenie czasu! Czas trwania wyjazdu od weekendu do tygodnia. Jachty są dostępne już od listopada!

Cena tygodniowego szkolenia regatowego: 290 euro zamiast 320 euro