Black Friday 2019

nowe żeglarstwo

Black Friday - żegluj z najlepszej cenie! Promocje do ponad 20 %.

Promocja trwa od piątku 29 listopada do piątku 6 grudnia 2019 lub do wyczerpania oferty.

W celu zakupu danej oferty prosimy o kontakt mailowy na adres akademia@nowezeglarstwo.pl

Karnet na czarter jachtów Sigma Club - daje Ci możliwość zabawy flotą naszych jachtów przez cały sezon,  Karnet możesz wykorzystać w naszych bazach w Poznaniu i Powidzu. Bazy działają od kwietnia do października

*Dokładny okres funkcjonowania baz zależy od warunków pogodowych i innych zmiennych.

Z karnetu mogą korzystać osoby posiadające wymagane uprawnienia żeglarskie, tzn, że z jednego karnetu może korzystać kilka osób między sobą. Wystarczy, że osoba kupująca karnet udostępni numer karnetu swoim znajomym, dzięki czemu kilka osób może wykorzystać jeden karnet, bez potrzeby kupowania pojedynczych karnetów na każdą osobę.

Promocyjny cennik karnetów na sezon 2020. ilość karnetów w promocji ograniczona.

  • Karnet Sigma Club 20h - 350 zł (cena regularna 450 zł)

  • Karnet Sigma Club 50h - 700 zł (cena regularna 900 zł)

  • Karnet Sigma Club 100h - 1300 zł (cena regularna 1500 zł)

Szkolenia żeglarskie - cena specjalna na organizowane przez nas szkolenia żeglarskie do wykorzystania w sezonie 2020. Szkolenia prowadzimy przez cały sezon, więc z pewnością znajdziesz odpowiedni termin. Potwierdzenie zakupu otrzymasz w postaci vouchera, który nie jest imienny i może stanowić idealną opcję na prezent. Termin wykorzystania szkolenia obowiązuje przez cały sezon. Ty decydujesz kiedy usiądziesz za sterem naszych jachtów.

Koszt szkolenia to 900 zł (cena regularna 990 zł)

Rejsy morskie i szkolenia na Teneryfie. Oferta dostępna od stycznia 2020

Już teraz zapraszamy na rejs na 14 metrowym jachcie Oceanis 45 z 2017 roku, pływającym pod polską banderą. Jacht ten jest perfekcyjnie wyposażony - 10 wygodnych miejsc do spania, 4 łazienki, elektryczne kabestany, lodówkę, zamrażarkę i panele słoneczne. Płyniemy w formulę rejsu stażowo-rekreacyjnego z doświadczonym instruktorem z naszej Akademii. W czasie tygodniowego rejsu będziemy odwiedzać ciekawe porty, poznawać nowe miejsca, nawigować, manewrować. 

Cena miejsca: od 1300 zł

Zapraszamy także na dobrze Wam znane jachty Sigma w wersji Ocean. Gwarantują niesamowitą frajdę z żeglowania. Posiadają dodatkowe żagle sztormowe oraz genakera i trapezy do balastowania! Do tego ciągle słońce, idealny wiatr i najpiękniejsze widoki widziane z pokładu. W planie wyjazdu codziennie żeglowanie rekreacyjne lub regatowe w ciągu dnia oraz zwiedzanie wyspy i wspólne wypady na miasto po zejściu z wody. Idealna opcja na event firmowy lub aktywny spędzenie czasu! Czas trwania wyjazdu od weekendu do tygodnia. 

Cena 4-dniowego szkolenia:  od 1000 zł

Zainteresowany? Masz pytania? Napisz do nas na  akademia@nowezeglarstwo.pl