Rezerwuj jacht!

Do Twojej dyspozycji system rezerwacji umożliwiający czarter jachtów online dostępny 24/7. System umożliwia Ci podgląd dostępnych jachtów na 7 dni do przodu. Jacht to kolumna, kolumny zaznaczone na szaro oznaczają, że jacht w danych godzinach jest już zarezerwowany. System jest jedynym narzędziem do czarteru jachtów. Rezerwację telefoniczne będą przyjmowane tylko na dzień bieżący.

1. Najedź na wybrane godziny czarteru na wybranym akwenie.

2. Kliknij przycisk rezerwuj, podaj swoje dane i przejdź dalej.

3.Opłać rezerwację w kwocie 50 zł. Jeżeli chciałbyś wypożyczyć jacht ze sternikiem/instruktorem, wpisz taką informację w polu „uwagi” Resztę opłaty za czarter dokonasz bezpośrednio przed czarterem na przystani gotówką.

4.Na podany adres mail przyślemy potwierdzenie rezerwacji. Rezerwację możesz anulować klikając w link z maila.

5.Anulowanie rezerwacji do 24 godzin przed planowanym czarterem przenosi Twoją wpłatę na kolejny wybrany przez Ciebie czarter. Na adres mailowy otrzymasz jednorazowy kod rezerwacyjny, który musisz wpisać przy kolejnej rezerwacji.

6.Anulowanie w okresie poniżej 24 godzin przed planowanym czarterem powoduję brak możliwości przeniesienia wpłaty/lub zwroty opłaty rezerwacyjnej.

7.Do czarteru jachtów wymagany patent żeglarza jachtowego i/lub umiejętności prowadzenia jachtów i znajomość etykiety i dobrej praktyki żeglarskiej.

W razie jakichkolwiek pytań lub ewentualnych problemów z użytkowaniem systemu prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do dyspozycji telefonicznej codziennie w godzinach 10-18.

Sprawdź aktualne obostrzenia przed czarterem - kliknij