Koniec sezonu 2016

siedzieje.net

Kolejny sezon za Nami. Dziękujemy za wspólną żeglarską przygodę pod banderą Nowego Żeglarstwa!!!

W sezonie 2016 przeprowadziliśmy dwa szkolenia żeglarskie na patent żeglarza jachtowego. Na obydwu szkoleniach odnotowaliśmy 100% zdawalności na naszych kursach. Łącznie przez sezon 2016 przeszkoliliśmy ponad 60 osób. Gratulujemy wszystkim i dziękujemy wszystkim kursantom za stworzenie wyjątkowej atmosfery i czerpania radości z żeglowania.

Nowe Żeglarstwo to nie tylko akademia żeglarska. To także idealna możliwość spędzenia aktywnie czasu na żaglach bez wyjeżdżania z miasta. W sezonie 2016 do dyspozycji żeglarzy były 4 jachty otwarto pokładowe Sigma Club oraz zupełnie nowy jacht kabinowy Mariner 24. Przez cały sezon wydaliśmy ponad 600 czarterów żeglarzom i ich załogom. W sezonie 2017 nasza flota powiększy się o kolejne 2 jachty otwarto pokładowe Sigma Club. 

Oczywiście żeglować można nie tylko na jeziorze Kierskim. Razem z załogą SieDzieje.net propagowaliśmy naszą idee na na całym świecie bawiąc się całą flotą jachtów i pokazując piękno żeglarstwa i  jego przewagę w w wakacyjnym wypoczynku nad hotelem położonym nie daleko plaży. Żeglowaliśmy na wakacyjnych rejsach po Mazurach pokazując klimatyczne miejsca, porty, jeziora i pełen energii styl życia na żaglach. Nie zabrakło także poznawania świata z pokładu największych i najlepszych jachtów na świecie. Odwiedziliśmy między innymi Grecję, Chorwację i Tajlandię ciesząc się pięknymi widokami i codziennym odkrywaniem nowych plaż i niesamowitych miejsc. Z Nami każda plaża, port, wyspa jest na wyciągnięcie ręki.

Już teraz pracujemy na pełnych żaglach przygotowując szkolenia i niezapomniane rejsy. Do zobaczenia wiosną.

siedzieje.net
nowe zeglarstwo
nowe żeglarstwo
nowe zeglarstwo
siedzieje.net
nowe zeglarstwo