Przeżyj lato zimą!

nowe żeglarstwo
Bawsiejachtem - przeżyj lato zimą!

Sezon żeglarski na jeziorach dobiegł końca ale my nie odpoczywamy! Organizujemy szkolenia motorowodne, operatorów SRC.

Oczywiście przez cały okres zimowy i wiosenny pływamy po morzach i oceanach całego świata pod banderą Nowego Żeglarstwa! 

Szkolenia motorowodne

Profesjonalne jednodniowe szkolenie przygotowujące do uzyskania patentu na sternika motorowodnego. Pływamy motorówką ucząc się wchodzić w ślizg, cumować i manewrować. Egzamin organizujemy tego samego dnia szkolenia zaraz po zakończeniu zajęć!

Materiały szkoleniowe otrzymujesz mailem, zostały stworzone tak abyś mógł samodzielnie poznać wszystkie podstawy. Sprawy niejasne  wytłumaczymy w dniu szkolenia, podczas zajęć teoretycznych i konsultacji instruktorskich.

Zajęcia praktyczne: nauka wiązania podstawowych węzłów, szkolenie na motorówce za sterem i w załodze. W czasie szkolenia załoga spędza min. 4 godzin na motorówce. Zajęcia na motorówce odbywają się z instruktorem Nowego Żeglarstwa.

Szkolenie zostało przygotowane tak aby przyswoić sobie wiedzę teoretyczną i praktyczną dotyczącą prowadzenia motorówek. Jeżeli kadra szkoleniowa uzna, że zagadnienia szkolenia nie wystarczą do tego żebyś umiał bezpiecznie prowadzić motorówki to możesz nieodpłatnie wziąć udział w kolejnym szkoleniu praktycznym i wtedy podejść do egzaminu. Chcemy mieć pewność, że pływanie motorówką będzie sprawiało ci frajdę i będziesz wiedział co robisz.

Program szkolenia:

Zajęcia teoretyczne: 8-12, Zajęcia praktyczne: 12-18, Egzamin: od godziny 18,

Koszt szkolenia 390 zł,

Terminy: 3, 10 i 11 listopada 2018,

Informacje i rezerwacja miejsc tel. 693 282 142 lub mailowo akademia@nowezeglarstwo.pl

 
Szkolenie radiooperatorów SRC

Jednodniowe szkolenie SRC zakończone międzynarodowym certyfikatem.

Materiały szkoleniowe otrzymujesz mailem, zostały stworzone tak abyś mógł samodzielnie poznać wszystkie podstawy. Sprawy niejasne  wytłumaczymy w dniu szkolenia, podczas zajęć i konsultacji instruktorskich.

W czasie szkolenia praktyczne używanie radia, wywoływanie jachtów, portów oraz nadawanie komunikatów MAYDAY
Ćwiczymy na prawdziwych radiach używanych na jachtach morskich całego świata. 

Program szkolenia:

Zajęcia teoretyczno - praktyczne: 9-16,

Koszt szkolenia 300 zł,

Terminy: 10 listopada 2018,

Informacje i rezerwacja miejsc tel. 693 282 142 lub mailowo akademia@nowezeglarstwo.pl

Rejsy morskie 

Jako sternicy i organizatorzy szukamy czarterów i kierunków w najlepszych cenach a razem z Tobą wybieramy dogodny termin, dopasowujemy program i budżet.

Dołącz do naszych rejsów, zdobywaj doświadczenie za sterem i poznaj piękne miejsca z pokładu najwyższej jakości morskich jachtów i katamaranów. Możesz być członkiem załogi, pojechać z grupą znajomych lub z rodziną a nawet wynająć cały jacht. My zajmiemy się resztą organizacji i obliczeniem kosztów podróży.

Pierwsze rejsy ruszają już w listopadzie. Na początek podbijamy Teneryfę!

Zapraszamy na dobrze Wam znane jachty Sigma w wersji Ocean. Gwarantują niesamowitą frajdę z żeglowania. Posiadają dodatkowe żagle sztormowe oraz genakera i trapezy do balastowania! Do tego ciągle słońce, idealny wiatr i najpiękniejsze widoki widziane z pokładu. W planie wyjazdu codziennie żeglowanie rekreacyjne lub regatowe w ciągu dnia oraz zwiedzanie wyspy i wspólne wypady na miasto po zejściu z wody. Idealna opcja na event firmowy lub aktywny spędzenie czasu! Czas trwania wyjazdu od weekendu do tygodnia. 

IMG-20180120-WA0000.jpg

W grudniu organizujemy rejs na 14 metrowym jachcie Oceanis 45 z 2017 roku, pływającym pod polską banderą. Jacht ten jest perfekcyjnie wyposażony - 10 wygodnych miejsc do spania, 4 łazienki, elektryczne kabestany, lodówkę, zamrażarkę i panele słoneczne. Płyniemy w formulę rejsu stażowo-rekreacyjnego. W czasie tygodniowego rejsu będziemy odwiedzać ciekawe porty, poznawać nowe miejsca, nawigować, manewrować. Do tego pływanie w nocy i samodzielne dowodzenie jachtem pod naszym okiem. W czasie przerw idziemy w miasto. Wspólnie ustalamy plan rejsu i intensywność żeglowania jak i postojów na kąpiele:) Cena wyjazdu zaczyna się już od 1300 zł za tydzień!

playa-de-las-teresitas-na-teneryfie_1123787.jpg

776676_c_1200_630_1.jpg

776682_r_1200_800_0.jpg

Chcesz pojechać w innym terminie? Napisz w mailu gdzie i kiedy, przygotujemy coś dla Ciebie!

Chętnie podzielimy się naszymi planami rejsów i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Daj znać kiedy chcesz popłynąć w rejs i przyłącz się do naszej morskiej przygody już teraz!