Mamy wiosnę!

nowe żeglarstwo

Mamy wiosnę! Zapraszamy do żeglowania z Nami na kursach żeglarskich, czarterach jachtów, półkoloniach żeglarskich w naszych dwóch bazach. 

Do zobaczenia na wodzie! Startujemy już 28 kwietnia 2018. 

Stworzyliśmy flotę nowoczesnych jachtów czarterowo-szkoleniowych, tak abyś mógł cieszyć się wiatrem we włosach, nie tylko w czasie urlopu na Mazurach. Nasze jachty posiadają certyfikaty bezpieczeństwa oraz środki asekuracyjne dla wszystkich członków załogi, również dla dzieci. Do czarteru jachtu wymagany jest patent żeglarza jachtowego. Zapraszamy przy bezdeszczowej pogodzie od 10:00 do 18:00. Nie możemy Ci obiecać, że jacht będzie dostępny od ręki, dlatego prosimy o wcześniejszy kontakt rezerwacyjny.

Mariner 24 (baza Poznań, załoga max. 8 osób) nowoczesna i sprawdzona konstrukcja wykorzystywana do czarterów i szkoleń na całym świecie. Jacht kabinowy posiadający przestronny kokpit, wygodny pokład sprzyjający opalaniu się, obszerne wnętrze i rewelacyjne właściwości nautyczne. Zbudowany według najnowszych standardów, wszystkie liny sprowadzone do kokpitu, relingi zwiększające bezpieczeństwo, łatwy dostęp do silnika i otwarta rufa.

Sigma Club (baza Poznań i Powidz, załoga max. 6 osób) nasz flagowy model, jacht nowej generacji. Konstrukcja bardzo prosta i dająca wiele frajdy z żeglowania. Jacht idealny do kilkugodzinnej przygody.

 

Zapraszamy nad jezioro Kierskie w Poznaniu do naszej przystani przy Hotelu Kaskada.

Do Twojej dyspozycji flota 7 jachtów Sigma Club i jacht kabinowy Mariner 24.

Zapraszamy nad jezioro Powidzkie w Powidzu, do ośrodka Posir Łazienki.

Do Twojej dyspozycji flota zupełnie nowych 4 jachtów Sigma Club.