Witaj 2024

Witajcie w roku 2024!

 

Już niedługo planujemy powrót na wodę i już marzymy o słońcu, wietrze i żaglach!

Każda przerwa zimowa daje nam możliwość rozwoju, serwisów sprzętu oraz wprowadzenia niezbędnych zmian, które wprowadzamy aby ułatwić funkcjonowanie przystani, kontakt z Wami oraz rozwój naszej wspólnej pasji.

W tym sezonie czeka nas i Was kilka zmian administracyjnych, technicznych i sprzętowych.

Administracyjnie musimy poinformować wszystkich, że nasze działania, usługi i koszty ponoszone w czasie działania naszej organizacji miażdżąco rosną co sprawiło, że podjęliśmy jedyną słuszną i popartą twardą kalkulacją zmianą cenników na najbliższy sezon. Bardzo ważną kwestią jest dla nas to abyście wiedzieli, że nie myślimy wyłącznie o podnoszeniu cen w obrębie podnoszenia chociażby kwoty dzierżawy przystani ale przede wszystkim w zakresie tego co chcemy zrobić i jak się rozwijać przez kolejne sezony. Chcemy dalej tworzyć miejsce dla Was przyjazne, spełniające wymagania i sugestie fanów żeglarstwa i wody. Mamy olbrzymią przyjemność i frajdę nie występować w roli biznesmena/inwestora, który tworzy biznes i liczy na zyski, jesteśmy żeglarzami i to jest DNA naszej organizacji i odpowiedzią na pytanie DLACZEGO to robimy. Powstanie Fundacji Nowe Żeglarstwo jest skutkiem tego co sami widzieliśmy i czego brakowało nam w Poznaniu i liczymy, że tę lukę udało nam się wypełnić tworząc flotę nowych jachtów, myśląc inaczej i zostawiając tabelki z przychodami, wydatkami i zyskami daleko za rufą. Teraz wiemy, że tabelki nas doganiają ale nie chcemy żeby kiedykolwiek były ważniejsze.

 

Poniżej przedstawiamy nowy cennik usług czarterowych na sezon 2024.

Czarter jednorazowy

Sigma Club

Mariner 24

1 h

70 pln

100 pln

cały dzień (10-18)

280 pln

500 pln

Karnet Sigma Club

20 godzin

50 godzin

100 godzin

 

1000 pln

2000 pln

3500 pln

Już nie możemy się doczekać ponownych spotkań z Wami i liczymy na Waszą obecność. Życzymy wszystkim mnóstwo słońca, radości i aktywności nie tylko na wodzie.

Już teraz chcemy podzielić się z Wami kilkoma datami i szczegółami na ten rok.

- 3 stycznia - wysyłamy maile do osób, które wzięły udział w promocji black week

- 4 stycznia - startujemy ze sprzedażą karnetów na sezon 2024

- 8 stycznia - udostępniamy ofertę szkoleń żeglarskich na sezon 2024

- 1 marca - zapraszamy na przystań! Rozpoczynamy sezon czarterowy!

 

Wdrażamy przed rozpoczęciem sezonu czarterowego zmiany w systemie rezerwacji jachtów dla jeszcze łatwiejszego korzystania. Poprawiamy kwestie błędów, które nam zgłaszaliście. Na sezon zmiany będą wprowadzone i mamy nadzieję, że zauważycie zmianę na lepsze.

Planujemy coroczny serwie sprzętu poszerzony o kilka zmian dzięki którym nasz sprzęt w Waszych rękach będzie działał jeszcze lepiej.

Już teraz nasze kalendarze są pełne dat i zapisów. Wiemy, że otwarte regat, które mieliśmy przyjemność przeprowadzić we wrześniu 2023 były również dla Was dobrze spędzonym dniem i wiemy już, że to nie była ostatnia edycja. Był to projekt, który wiele lat był w głowach, później na papierze i wreszcie na wodzie z Wami!

Ten projekt pokazał nam, że w żeglarstwie w naszym wykonaniu sufit nie istnieje. Ciągle patrzymy przed siebie, żeglujemy nie tylko na wodach śródlądowych ale nasza pasja to też jachting morski. Dlatego w zbliżającym się sezonie żeglarskim zaprosimy Was do poznania świata z pokładu jachtu morskiego w formie rejsów turystycznych i szkoleniowych.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za Waszą obecność w roku 2023 i już cieszymy się, że możemy planować ten rok aktywnie pracując i czekając na pierwszy dzień nowego sezonu.

Życzymy wszystkim mnóstwo słońca, radości i aktywności nie tylko na wodzie.

 

Fundacja Nowe Żeglarstwo