Czarter jachtów

POZNAŃ

Plaża Krzyżowniki

ul. Nad jeziorem, 60-456

Poznań

 

Baza czynna do 31.10.2021

 

 

tel: 693 282 142

 

POWIDZ

Plaża przy restauracji Jabłona

ul. Wodna 18, 62-430

Powidz

 

Baza czynna w weekendy do 3.10.2021

 

tel: 723 282 142

tel:723 282 14

 

INFO/REZERWACJA

Stworzyliśmy flotę nowoczesnych jachtów. Zapraszamy przy bezdeszczowej pogodzie od 10:00 do 18:00. Nie możemy Ci obiecać, że jacht będzie dostępny od ręki, dlatego prosimy o wcześniejszą rezerwację.

Do Twojej dyspozycji system rezerwacji umożliwiający czarter jachtów online dostępny 24/7. System umożliwia Ci podgląd dostępnych jachtów na 7 dni do przodu. System jest jedynym narzędziem do czarteru jachtów. Rezerwację telefoniczne będą przyjmowane tylko na dzień bieżący.

Cennik czarteru znajduje się na dole strony.

Zasady korzystania z systemu/regulaminy – kliknij

JACHTY/CENNIK

Nasze jachty posiadają certyfikaty bezpieczeństwa oraz środki asekuracyjne dla wszystkich członków załogi, również dla dzieci.

Mariner 24 (baza Poznań-1 jacht, załoga max. 8 osób) nowoczesna i sprawdzona konstrukcja wykorzystywana do czarterów i szkoleń na całym świecie. Jacht kabinowy posiadający przestronny kokpit, wygodny pokład sprzyjający opalaniu się, obszerne wnętrze i rewelacyjne właściwości nautyczne. Zbudowany według najnowszych standardów, wszystkie liny sprowadzone do kokpitu, relingi zwiększające bezpieczeństwo, otwarta rufa.

Sigma Club (baza Poznań-7 jachtów i Powidz-2 jachty, załoga max. 6 osób) nasz flagowy model, jacht nowej generacji. Konstrukcja bardzo prosta i dająca wiele frajdy z żeglowania. Jacht idealny do kilkugodzinnej przygody.

 

W cenie czarteru przygotujemy dla Ciebie jacht, a po powrocie wszystko złożymy. Dostajesz jacht z przygotowanymi żaglami, gotowy do zabawy.

Chcesz poczuć wiatr we włosach a nie masz uprawnień? Zdobądź uprawnienia w naszej Akademii lub wyrusz w rejs ze sternikiem Nowego Żeglarstwa.

Szkolenia i rejsy ze sternikami realizujemy tylko w bazie Poznań.

Koszt pływania ze sternikiem to dodatkowo 50 zł/h. Chęć pływania ze sternikiem prosimy zgłosić w polu „uwagi” w czasie rezerwacji jachtu. Dostępność sterników uzależniona od prowadzonych szkoleń. Obecność sternika potwierdzamy mailowo po rezerwacji.

Czarter opłacasz na przystani gotówką, BLIKiem lub przelewem. 

Pełen cennik czarteru – kliknij

Długość czarteru Godzina Do 3 godzin Cały dzień
Sigma Club 50 zł 100 zł 200 zł
Mariner 24 80 zł 200 zł 360 zł