Czarter jachtów

POZNAŃ

 

Plaża Smocza, Krzyżowniki

ul. Nad jeziorem 21, 60-456 Poznań

Godziny otwarcia: 10 – 18

tel: 693 282 142

mail: poznan@nowezeglarstwo.pl

 

 

INFO/REZERWACJA

Zapraszamy do czarteru floty naszych jachtów Sigma Club i Mariner 24.

Rezerwacje na czarter jachtów przyjmujemy tylko przez system rezerwacji jachtów. System umożliwia Ci podgląd dostępnych jachtów i rezerwację jachtów na 7 dni do przodu. System jest jedynym narzędziem do czarteru jachtów. Rezerwacje telefoniczne będą przyjmowane tylko na dzień bieżący.

Rezerwacja jachtu – kliknij

W przypadku anulowania rezerwacji zgodnie z regulaminem otrzymasz jednorazowy kod karnetu do wykorzystania przy następnej rezerwacji jachtu.

Posiadasz jednorazowy kod karnetu – kliknij

Zapraszamy do zapoznania się z mapą jeziora Kierskiego, położonego w północo-zachodniej części Poznania.

Zobacz mapę akwenu – kliknij

JACHTY/CENNIK

Nasze jachty posiadają certyfikaty bezpieczeństwa oraz środki asekuracyjne dla wszystkich członków załogi, również dla dzieci.

Mariner 24 (1 jacht, załoga max. 8 osób) nowoczesna i sprawdzona konstrukcja wykorzystywana do czarterów i szkoleń na całym świecie. Jacht kabinowy posiadający przestronny kokpit, wygodny pokład sprzyjający opalaniu się, obszerne wnętrze i rewelacyjne właściwości nautyczne. Zbudowany według najnowszych standardów, wszystkie liny sprowadzone do kokpitu, relingi zwiększające bezpieczeństwo, otwarta rufa.

Sigma Club (9 jachtów, załoga max. 6 osób) nasz flagowy model, jacht nowej generacji. Konstrukcja bardzo prosta i dająca wiele frajdy z żeglowania. Jacht idealny do kilkugodzinnej przygody.

W cenie czarteru przygotujemy dla Ciebie jacht, a po powrocie wszystko złożymy. Dostajesz jacht z przygotowanymi żaglami, gotowy do zabawy.

Chcesz poczuć wiatr we włosach a nie masz uprawnień? Zdobądź uprawnienia w naszej Akademii lub wyrusz w rejs ze sternikiem Nowego Żeglarstwa.

Koszt pływania ze sternikiem to dodatkowo 100 zł/h. Chęć pływania ze sternikiem prosimy zgłosić w polu „uwagi” w czasie rezerwacji jachtu. Dostępność sterników uzależniona od prowadzonych szkoleń. Obecność sternika potwierdzamy mailowo po rezerwacji.

Czarter opłacasz na przystani gotówką, BLIKiem lub przelewem. 

Pełen cennik czarteru – kliknij

Długość czarteru Godzina Do 3 godzin Cały dzień
Sigma Club 70 pln 210 pln 280 pln
Mariner 24 100 pln 300 pln 500 pln