Czarter jachtów

Hotel Kaskada

 

ul. Międzyzdrojska 37, 60-456

Poznań

 

godz otwarcia: 10 -18

Przystań nieczynna do odwołania

mail: poznan@nowezeglarstwo.pl

 

tel: 693 282 142

Posir Łazienki

 

ul. Bilskiego 7, 62-430

Powidz

 

godz. otwarcia: WEEKENDY 10 -18.

Przystań nieczynna do odwołania

mail: powidz@nowezeglarstwo.pl

 

tel: 723 282 142

 

INFO/REZERWACJA

  Uwaga kursanci i żeglarze 

Niestety świat zmienia nasze plany a dokładnie: epidemia koronowirusa.

Żeglarstwo to nasza pasja i już nie możemy doczekać się początku sezonu i spotkania z Wami, jednak ze względów bezpieczeństwa oraz zgodnie z wytycznymi zdecydowaliśmy się zmienić termin rozpoczęcia sezonu i kursu Wiosennego. Decyzja ta jest podyktowana wytycznymi rządu i organów nadzorujących ale przede wszystkim jednak ochroną zdrowia Waszego i naszego oraz komfortem we wspólnym spędzaniu czasu w trakcie prowadzonych przez nas zajęć oraz obsługi czarterów. 

Na chwilę obecną czekamy na poprawę sytuacji i planujemy rozpocząć sezon na początku maja.

Prosimy o zrozumienie i akceptację naszej decyzji.

#zostańwdomu

————————————————————————————————————————————–

Stworzyliśmy flotę nowoczesnych jachtów, tak abyś mógł cieszyć się wiatrem we włosach, nie tylko w czasie urlopu na Mazurach.  Zapraszamy przy bezdeszczowej pogodzie od 10:00 do 18:00. Nie możemy Ci obiecać, że jacht będzie dostępny od ręki, dlatego prosimy o wcześniejszą rezerwację.

Do Twojej dyspozycji system rezerwacji umożliwiający czarter jachtów online dostępny 24/7. System umożliwia Ci podgląd dostępnych jachtów na 7 dni do przodu. System jest jedynym narzędziem do czarteru jachtów. Rezerwację telefoniczne będą przyjmowane tylko na dzień bieżący.

Zasady korzystania z systemu/regulaminy – kliknij

JACHTY/CENNIK

Nasze jachty posiadają certyfikaty bezpieczeństwa oraz środki asekuracyjne dla wszystkich członków załogi, również dla dzieci.

Mariner 24 (baza Poznań, załoga max. 8 osób) nowoczesna i sprawdzona konstrukcja wykorzystywana do czarterów i szkoleń na całym świecie. Jacht kabinowy posiadający przestronny kokpit, wygodny pokład sprzyjający opalaniu się, obszerne wnętrze i rewelacyjne właściwości nautyczne. Zbudowany według najnowszych standardów, wszystkie liny sprowadzone do kokpitu, relingi zwiększające bezpieczeństwo, otwarta rufa.

Sigma Club (baza Poznań i Powidz, załoga max. 6 osób) nasz flagowy model, jacht nowej generacji. Konstrukcja bardzo prosta i dająca wiele frajdy z żeglowania. Jacht idealny do kilkugodzinnej przygody.

 

Zapraszamy na pokład! Reprezentujemy Nowe Żeglarstwo, w cenie czarteru przygotujemy dla Ciebie jacht, a po powrocie wszystko złożymy. Dostajesz jacht z postawionymi żaglami, posprzątany i gotowy do zabawy.

Chcesz poczuć wiatr we włosach a nie masz uprawnień? Zdobądź uprawnienia w naszej Akademii lub wyrusz w rejs ze sternikiem Nowego Żeglarstwa.

Koszt pływania ze sternikiem to dodatkowo 50 zł/h.

Długość czarteru Godzina Do 3 godzin Cały dzień
Sigma Club 50 zł 100 zł 200 zł
Mariner 24 80 zł 200 zł 360 zł